Ranking smartfonów na sklepsamsung.pl

Kupno smartfona to zazwyczaj spory wydatek, dlatego też warto dokładnie przemyśleć inwestycję. Jeśli potrzebujesz dobrego produktu, który przetrwa lata, a jednocześnie spełni wszystkie stawiane przed nim wymagania, przejrzyj poniższy ranking wad i zalet najlepszych telefonów firm.


Miejsce 3 – Samsung Galaxy A5

Model Galaxy A5 można kupić w kolorze białym, srebrnym, złotym i czarnym. Ekran 5 cali o rozdzielczości 1280 x 720, wyświetlacz Super AMOLED i rozdzielczość aparatu 13 Mpix. Nawet jeśli jesteś wybrednym użytkownikiem, model ten na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest bowiem ładny, sprawny i wygodny w użyciu. Ale posiada i wady!

Do największych należy nieco zbyt wolny procesor. Użytkownicy narzekają też na problemy z kamerą - brak stabilizacji obrazu i utratę ostrości co jakiś czas. Jednak ogólnie wśród produktów na sklepsamsung.pl Galaxy A5 znalazł się na wyróżnionym, trzecim miejscu ze względu na liczne zalety.
 

Miejsce 2 – Samsung Galaxy S6 edge

Telefony dostępne w kolorze białym, zielonym, złotym i czarnym. Sporej wielkości ekran (5,1 cala) Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD (2 560 x 1 440), aparat główny 16 Mpix, aparat przedni 5 Mpix i wszystkie podzespoły z najwyższej półki. Wielka zaleta to dwustronnie zakrzywiony ekran z możliwością dopasowania 5 kolorów do 5 najbliższych osób, aby z łatwością wybierać numery i natychmiast wiedzieć kto dzwoni.

Twórcy mieli wiele pomysłów, dlatego model S6 edge plasuje się na 2 miejscu zestawienia. Jeśli chcesz mieć nowoczesny sprzęt, na pewno warto dowiedzieć się o nim więcej. Minusem jest z pewnością cena, ale jakość kosztuje. Narzekać możesz jedynie na baterie i brud osadzający się na telefonie. Niestety, nie został on przykryty żadną odporną na kurz powłoką, zatem ekran często trzeba wycierać. Minusem jest też brak swobodnego dostępu do baterii. Można ją jednak naładować bezprzewodowo, a 10 minut starczy na 4 godziny pracy. Stąd właśnie drugie miejsce modelu - jest rewelacyjny, ale posiada drobne wady.

Miejsce 1 – Samsung Galaxy S6 edge+

Ulepszona wersja smartfona Galaxy S6 edge i prawdziwa nowość wśród produktów firmy. Jego niewątpliwą zaletą jest jeszcze większy niż w poprzednim modelu ekran, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gier, filmów i internautom. Z tym, że dla jednych zaleta ta będzie wadą – prawie 6 calowy telefon z pewnością nie zmieści się w kieszeni. Może jednak połączyć w sobie smartfon i tablet.

Interesujący dodatek to także podwójnie zakrzywiony ekran, który na pewno nada wszystkim obrazom głębi. Dlaczego to najlepszy model na sklepsamsung.pl? Ze względu na udoskonalony dźwięk Ultra High Quality Audio, aparat o rozdzielczości 16 Mpix, bezprzewodową baterię, która naładuje się w pełni już po upływie 120 minut (ładowanie tradycyjne trwa 90 minut) i świetną wydajność. Minusem jest na pewno cena - za telefon z 32 GB wbudowanej pamięci zapłacimy przeszło 3 tysiące złotych. Za tą samą cenę mamy o wiele pojemniejszy telefon z któregoś z poprzednich modeli. Niektórzy z pewnością jednak się skuszą - i zapewne nie pożałują.