Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz

W czasie, gdy wielu firmom po prostu nie opłaca się kupowanie samochodów na własność, wychodzimy naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i jako wypożyczalnia samochodów z wieloletnim doświadczeniem świadczymy profesjonalne usługi wynajmu na krótki, średni, oraz długi okres czasu.

W ofercie znajdziecie Państwo między innymi dowóz pojazdu we wskazane miejsce z pokryciem jedynie kosztów paliwa, oraz niesamowicie korzystne limity kilometrów dla samochodów osobowych, oraz dostawczych, a także lawet. Odpowiednio 400 i 500km. Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz oferuje także spory wybór pojazdów w różnych klasach, tak by każdy klient bez problemu mógł dopasować odpowiedni samochód dla siebie. Znajdziecie państwo nie tylko samochody dla firm, takie jak 7 osobowy Volkswagen Toran lub niewielkie Renault Clio, ale także samochody z jeszcze wyższej półki, takie jak Mercedes w211 Avangarde, oraz samochody marki Mercedes przygotowane pod wynajem do ślubu. Nasza firma znajduje się w Nowym Sączu, ale dzięki mobilności, oraz możliwości dostarczenia pojazdu świadczymy swoje usługi na znacznie szerszą skalę, aniżeli rynek lokalny.

Dzięki wygodnemu formularzowi zamówienia na naszej stronie internetowej victoriaautohandel.pl możecie Państwo bezpośrednio dzięki niej zamówić odbiór pojazdu w niemal dowolnym punkcie kraju, w praktycznie każdym mieście. Samochody również bardzo łatwo się zwraca, ponieważ umożliwiamy również jego zwrot na terenie całej Polski w dowolnie wybranym przez Ciebie punkcie. To ekonomiczny sposób na szybkie pozyskanie pojazdu dla swojej firmy czy też na okazje specjalne takie jak śluby.